Aktualności
Dni bezpieczeństwa w MPWiK Rzeszów

Pracownicy wodociągów z całego Podkarpacia spotkali się na terenie rzeszowskiego ZUW. Poznali zasady pracy na wysokościach i techniki ratownicze
Blisko 50 osób z dziewięciu firm wodociągowych z całego Podkarpacia zapoznało się m. in. z zasadami bezpieczeństwa i technikami ratowniczymi podczas Dnia Bezpieczeństwa zorganizowanego na terenie Zakładu Uzdatniania Wody rzeszowskiego MPWiK.

Więcej szczegółów i zdjęcia pod linkiem: Dni bezpieczeństwa w MPWiK Rzeszów

 
Dni Otwarte Funduszy Europejskich. MPWiK zaprasza do zwiedzania oczyszczalni ścieków

Nowoczesne technologie oczyszczania, osuszanie osadów, produkcja prądu tak dziś wygląda praca oczyszczalni ścieków rzeszowskiego Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Jak pracuje oczyszczalnia, jakie w Rzeszowie zastosowano technologie i jak w oczyszczalni produkuje się energię elektryczną będzie można zobaczyć podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2021.

DOFElogo

Więcej…
 

PLAKAT 0 NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY 2

 

Sips plakat

 
MPWiK zapewni wodę nowemu rzeszowskiemu osiedlu

W rejonie ulicy Przemysłowej powstaje duża pompownia wody oraz sieć wodociągowa.

Osiedle Carpatia to będzie kompleks dziewięciu budynków mieszkalnych. Powstaje w „dziewiczym" dotąd terenie, w otoczeniu zieleni przy łączniku ulic Podkarpackiej i Przemysłowej z trasą S19. Teren „dziewiczy" oznacza nie tylko otoczenie drzew i łąk to także brak niezbędnej infrastruktury dostarczającej media. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji buduje więc tam kanalizację sanitarną i sieć wodociągową. Te kosztowne przedsięwzięcia znacznie podniosą także atrakcyjność inwestycyjną terenów sąsiadujących z osiedlem Carpatia.

 DSC 0256

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 9