Aktualności
Informacja

MPWiK Sp. z o.o. w Rzeszowie informuje, że trwa przepisywanie umów z odbiorcami na nowych osiedlach Miłocin - Św. Huberta i Pogwizdów Nowy. By maksymalnie ułatwić mieszkańcom obu osiedli formalności i usprawnić proces przepisywania umów, MPWiK zorganizowało na obu osiedlach punkty obsługi klienta. Punkty te cieszą się dużym zainteresowaniem odbiorców podobnie jak Biuro Obsługi Klienta w siedzibie firmy w Rzeszowie przy ul. Naruszewicza.

W związku z powyższym mogą występować tymczasowe utrudnienia w szybkim załatwianiu spraw w terminie do 18.06.2021 r.

Dla wszystkich naszych Klientów mamy propozycje załatwiania formalności bez konieczności odwiedzania naszych biur.

Zachęcamy do kontaktu:

• pocztą elektroniczną - adres e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

• telefonicznie nr infolinii 17 85 09 600

• listownie na adres MPWiK Sp. z o.o., ul. Naruszewicza 18, 35-055 Rzeszów

Zgłoszeń spraw można również dokonywać poprzez "Formularz X" dostępny na stronie internetowej https://www.mpwik.rzeszow.pl/index.php/obsluga-klienta lub Biurze Obsługi Klienta.

Dokument można zeskanować i wysłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pozostawić w Biurze Obsługi Klienta.

Przepraszamy naszych Klientów za tymczasowe utrudnienia.

 
Ogłoszenie

Ogłoszenie o wyniku przetargu nieograniczonego.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Rzeszowie ul. Naruszewicza 18 uprzejmie informuje że w dniu 18.05.2021 odbył się przetarg ofertowy nieograniczony na sprzedaż samochodu samowyładowczego IVECO RZ45794. Do przetargu zgłosiło się 11 oferentów. Wygrała oferta nr. 8 z ceną 22000 zł brutto.

 
Informacja

MPWiK Sp. z o.o. nawiązało współpracę z Politechniką Rzeszowską.
W ramach podpisanego porozumienia strony będą m.in. współpracować nad gospodarczym wykorzystaniem produkowanej wody oraz osadów z oczyszczalni ścieków. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. podpisała porozumienia o współpracy z Politechniką Rzeszowską. Umowa ma na celu wykorzystanie możliwości i doświadczeń obu stron zmierzające do optymalnego współdziałania w zakresie zwiększenia wiedzy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków.
Umowę podpisali prezes Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Marek Ustrobiński i rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik. Osobami odpowiedzialnymi za koordynację działań dotyczących współpracy są Robert Potoczny, dyrektor ds. technicznych MPWiK oraz dr inż. Krzysztof Boryczko, prof. PRz, prodziekan ds. kształcenia Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury.

186295419 1477451955920529 1590906344281661222 n

Więcej…
 
Informacja

Już od 1 czerwca mieszkańcy Miłocina i Pogwizdowa Nowego, które po kolejnych poszerzeniach miasta znalazły się w granicach Rzeszowa, będą zaopatrywani w wodę przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji z Rzeszowa. Firma zajmie się także odbieraniem ścieków. Porozumienie w tej sprawie wynegocjowały gmina Głogów Małopolski i gmina Rzeszów.

Więcej…
 
Informacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Rzeszowie rozwija sieć na terenach, które niedawno zostały włączone w granice miasta. Mieszkańcy ulicy Podleśnej na osiedlu Budziwój będą mieli w kranach wodę pochodzącą z ujęcia, którego budowę rozpoczął MPWiK.

 

176586206 1461335707532154 3692121779410125874 n

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 7