Awarie i Remonty
Przerwa w dostawie wody 20.08.2019r.

MPWiK Sp. z o.o. w Rzeszowie informuje, że w związku z prowadzeniem prac na sieci wodociągowej w dniu 20.08.2019 r. w godzinach od 10:00 do 13:00 wystąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Ciepłowniczej od skrzyżowania z ulicą Rzecha w stronę elektrociepłowni.

Za utrudnienia przepraszamy

 
Informacja

W związku z awarią sieci wodociągowej przy ul. Bolesława Prusa, MPWiK Sp. z o. o. w Rzeszowie informuje, że w/w sieć wykonana jest z rur PCV, żeliwnych i stalowych.

W planach inwestycyjnych Spółki na 2019 rok ujęta została wymiana starej sieci wodociągowej na nową wykonaną z rur PE, w miejscach występowania rur żeliwnych i stalowych, w ciągu całej ulicy B. Prusa. Ponadto informujemy, że przewody sieci wodociągowej z rur azbestowo-cementowych w ciągu ulic: Lubicz i Młynarska zostały wymienione na nowe, wykonane z rur PE w 2016 roku, a w ulicy Dalekiej (boczna ul. Borowej) w roku 2018.

MPWiK sukcesywnie prowadzi wymianę infrastruktury sieci wodociągowej na terenie Miasta Rzeszowa. Corocznie wymienianych lub budowanych jest ok. 35 km sieci wod-kan.