Awarie i Remonty
Ogłoszenie

MPWiK Sp. z o.o. w Rzeszowie informuje, że w związku z rozpoczętymi pracami związanymi z przebudową sieci wodociągowej w ulicy Żwirki i Wigury, Romana Niedzielskiego, Marii Skłodowskiej-Curie w Rzeszowie w okresie od 03.02.2021 r. do 30.04.2021r. będą  występowały krótkotrwałe przerwy w dostawie wody

Za utrudnienia przepraszamy.

 
Ogłoszenie

MPWiK Sp. z o.o. w Rzeszowie informuje, że w związku z rozpoczętymi pracami związanymi z przebudową sieci wodociągowej w Boguchwale, ul. Wojska Polskiego, Kwiatowa w okresie od 01.03.2021 r. do 30.04.2021r. będą występowały krótkotrwałe przerwy w dostawie wody.

Za utrudnienia przepraszamy.

 
Informacja

W związku z awarią sieci wodociągowej przy ul. Bolesława Prusa, MPWiK Sp. z o. o. w Rzeszowie informuje, że w/w sieć wykonana jest z rur PCV, żeliwnych i stalowych.

W planach inwestycyjnych Spółki na 2019 rok ujęta została wymiana starej sieci wodociągowej na nową wykonaną z rur PE, w miejscach występowania rur żeliwnych i stalowych, w ciągu całej ulicy B. Prusa. Ponadto informujemy, że przewody sieci wodociągowej z rur azbestowo-cementowych w ciągu ulic: Lubicz i Młynarska zostały wymienione na nowe, wykonane z rur PE w 2016 roku, a w ulicy Dalekiej (boczna ul. Borowej) w roku 2018.

MPWiK sukcesywnie prowadzi wymianę infrastruktury sieci wodociągowej na terenie Miasta Rzeszowa. Corocznie wymienianych lub budowanych jest ok. 35 km sieci wod-kan.