Pomiń zawartość →

MPWiK w życiu miasta. Promowaliśmy naszą kranówkę podczas Re: Rzeszów Festiwalu

To była już druga edycja wielkiego dwudniowego festiwalu muzycznego. Koncerty odbywały się na terenie Bulwarów nad Wisłokiem. MPWiK rozdał spragnionym ponad 450 litrów wody.

W czasie dwóch dni imprezę zorganizowaną przez Agorę S.A. oraz partnera, którym był Urząd Miasta Rzeszowa, odwiedziło blisko cztery tysiące widzów.

Re: Rzeszów Festiwal – jak rok wcześniej – zorganizowano na Bulwarach na specjalnie ogrodzonym terenie. Formuła festiwalu muzycznego połączona z piknikiem dla wszystkich doskonale się w Rzeszowie przyjęła i zaskarbiła sobie gusty widzów. Było coś dla każdego nie tylko pod względem oferty muzycznej. Były place zabaw dla dzieci, zabawy z animatorami. Mnóstwo fastfoodów z bardzo szeroką ofertą, news room, w którym fani spotykali się ze swoimi ulubionymi artystami. Kto chciał bawił się przed sceną, na której występowali muzycy, ale można było chłonąć muzykę leżąc na kocu pod rozłożystymi drzewami. Dla każdego coś dobrego. Co kto lubi.

Podczas dwudniowych muzycznych szaleństw można było w Rzeszowie posłuchać m. in.: T.Love, Agnieszki Chylińskiej, Julii Wieniawy, Sorry Boys, Błażeja Króla, Janna, Bedoesa oraz Rubensa i Dra Misia.

W takich okolicznościach nie mogło zabraknąć rzeszowskich wodociągów. – Byliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni – mówi Agnieszka Krypel z MPWiK, która oferowała rzeszowską kranówkę gościom festiwalu. – Zainteresowanie było ogromne. Chętnych nie brakowało zarówno na wodę czystą jak i tę z sokiem malinowym. Byliśmy we trójkę z dwoma kolegami i nie brakowało nam zajęcia. Bardzo wysoko oceniam organizacje festiwalu. To świetna impreza, która daje kulturalną ucztę wszystkim bez względu na wiek i zainteresowania – dodaje Agnieszka Krypel.

Wodę rozlewano do specjalnie na takie potrzeby przygotowanych jednorazowych kubeczków z logiem spółki. Są wyprodukowane z biodegradowalnych materiałów nie zawierających plastiku.

Pracownicy MPWiK podczas festiwalu rozdali 450 litrów wody. Dodatkowo firma zapewniła wypełnienie zbiorników balastowych sceny, na której występowali artyści.

Opublikowano w Aktualności