Pomiń zawartość →

Największa impreza muzyczna tego lata w Rzeszowie. MPWiK tam był

Rzeszowska impreza muzyczna Re Festiwal Rzeszów zgromadziła na Bulwarach przez dwa dni trwania kilka tysięcy widzów. Tak wielka impreza nie mogła odbyć się bez udziału Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Rzeszowie. Z oferty spółki skorzystało mnóstwo gości festiwalu.

Dwudniowy Re Festiwal Rzeszów, zorganizowany z dużym rozmachem, odbył się na rozległych terenach Bulwarów. W czasie dwóch dni imprezę zorganizowaną przez Agorę S.A. oraz partnera, którym był Urząd Miasta Rzeszowa, odwiedziło około trzech tysięcy widzów. Na rozległym ogrodzonym terenie organizatorzy zadbali o potrzeby wszystkich gości. Był m. in. wielki plac zabaw dla dzieci z wieloma atrakcjami, a animatorzy inicjowali wspaniałe zabawy. Były food trucki z ofertą gastronomiczną. Koncerty odbywały się na dwóch scenach. Można było posłuchać m. in. Natalii Przybysz, Mroza, Pezet, Baranowskiego, Brodki i Organka.

Nie mogło tam zabraknąć oferty rzeszowskich wodociągów.

Stoisko rzeszowskiego MPWiK znalazło się na trasie pomiędzy obiema scenami. Ustawiono namiot i banery, a woda z Zakładu Uzdatniania ze Zwięczycy cieszyła się wielkim powodzeniem. Szczególnie pierwszego dnia kiedy z nieba lał się żar. Chętni zachwalali jakość schłodzonego napoju żartując, że jest to jedyny darmowy napój na imprezie.

– Spotkaliśmy się z bardzo pozytywnym odbiorem. Zainteresowanie było duże. Schłodzoną wodę nalewaliśmy do kubeczków. Każdy chętny mógł je brać bez ograniczeń – mówi Maria Tendera, zastępca kierownika Zakładu Uzdatniania Wody.

– Kubeczki z logiem spółki, do których nalewaliśmy wodę są ekologiczne, biodegradowalne, tekturowe, bez plastiku. Bardzo dbamy o ekologię i promujemy takie podejście przy każdej nadarzającej się okazji. Oferowaliśmy wodę prosto z naszego zakładu. Jest smaczna, zdrowa i bezpieczna, a klienci mogli się o tym przekonać – dodaje Kazimierz Przerwanek, kierownik ZUW

Do obsługi stoiska zaangażowało się dziewięcioro pracowników MPWiK. Rozdano blisko 700 litrów wody.

Wodę z MPWiK można było nie tylko pić. Spółka zapewniła także ochłodę ustawiając na terenie festiwalu kurtynę wodną. Cieszyła się dużym powodzeniem.

Kazimierz Przerwanek dodaje na koniec: – Bardzo dobrze nam się współpracowało z organizatorami. Nie było żadnych problemów logistycznych, a nasze stoisko miało świetną lokalizację. W przyszłości chętnie podejmiemy się podobnych akcji.

Opublikowano w Aktualności