Pomiń zawartość →

Największy autoryzowany serwis pomp na Podkarpaciu jest w MPWiK Rzeszów

Do kogo zwrócić się po pomoc kiedy awarii ulegnie pompa, od której zależy funkcjonowanie firmy? Na Podkarpaciu już wiedzą, że największy autoryzowany serwis pomp znajduje się w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji. Do grona firm, których pompy serwisowane są w MPWiK dołączył ostatnio kolejny renomowany producent pomp – firma Grundfos.

Autoryzowany serwis pomp zatapialnych i mieszadeł działa w rzeszowskim MPWiK od 2004 roku. – Posiadamy autoryzowany serwis pomp m. in. firm: Sarlin, EMU, KSB, HOMA, Metalchem oraz ABS. Teraz dodatkowo obsługujemy także pompy firmy Grundfos. Naprawiamy jednak pompy wszystkich producentów. Na każdy wykonany przez nas serwis usługę dajemy 6-miesięczną gwarancję – mówi Dariusz Łebek, kierownik działu głównego mechanika w rzeszowskim MPWiK.

Umowę z przedstawicielami firmy Grundfos podpisano w siedzibie MPWiK przy ulicy Naruszewicza w Rzeszowie. – To dla nas kolejny bardzo ważny krok w działalności. Staramy się możliwie jak najszerzej rozwijać naszą działalność pozastatutową, być ważnym elementem życia miasta i regionu nie tylko w kwestiach wodociągowo-kanalizacyjnych – mów Marek Ustrobiński, prezes MPWiK Rzeszów.

Rzeszowski serwis pomp jest największym tego typu przedsięwzięciem na Podkarpaciu. Pracownicy MPWiK naprawiają pompy nie tylko w warsztatach na terenie spółki. Jeżeli istnieje taka konieczność to serwisanci dojeżdżają do klienta. – I cieszymy się zaufaniem użytkowników pomp wszystkich producentów  – mówi Dariusz Łebek.

Z usług serwisu MPWiK korzystają nie tylko duże przedsiębiorstwa. Swoje urządzenia serwisują tu także gminne zakłady komunalne z terenu całego Podkarpacia, operatorzy przepompowni ścieków, ale także prywatne firmy komunalne czy deweloperzy zarządzający infrastrukturą ściekową. – Naprawiamy i serwisujemy oczywiście także pompy używane przez naszą spółkę – kończy Dariusz Łebek.

Opublikowano w Aktualności