Pomiń zawartość →

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza

png


W dniu 30 listopada, w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce, po raz szesnasty odbyła się Gala Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rzeszowie znalazło się w gronie laureatów i otrzymało nagrodę główną w kategorii „Przedsiębiorstwo usług komunalnych”. Wśród laureatów w pozostałych kategoriach znalazły się m.in. takie firmy jak: OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o., Zakład Produkcji Specjalnej „GAMRAT” Sp. z o.o., BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o., Zakłady Metalowe DEZAMET Spółka Akcyjna, BorgWarner Poland Sp. z o.o., OMEGA Pilzno ITiS Godawski&Godawski Sp. z o.o..

Celem konkursu było wyłonienie najlepszych i najefektywniejszych gospodarczo firm Podkarpacia, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są, lub mogą stać się wzorem dla innych. Konkurs jest również okazją do promowania rozwoju gospodarczego województwa poprzez prezentację firm o najbardziej pożądanym wizerunku gospodarczym.

Przedmiotem oceny Kapituły Konkursowej, która przyznała nagrodę naszej Spółce były m.in.: produkty i technologie stanowiące specjalizację firmy, dynamika obrotów, rentowność sprzedaży, inwestycje i nakłady inwestycyjne, pozyskanie środków UE, zatrudnienie, dbałość o pracownika i relacje z klientami.