Nagrody i Wyróżnienia
Zielony Laur 2009

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zostało laureatem V Edycji Konkursu „Zielony Laur”.

Nagroda przyznana została za osiągnięcia w ochronie środowiska i gospodarce wodnej, a w szczególności za realizację projektu „Program poprawy zaopatrzenia i jakości wody pitnej dla aglomeracji rzeszowskiej”.

Ogólnopolski Konkurs „Zielony Laur” organizowany jest przez Polską Izbę Gospodarczą „Ekorozwój", a celem tego konkursu jest nagradzanie najlepszych zrealizowanych inwestycji i przedsięwzięć gospodarczych przyczyniających się zarówno do poprawy warunków życia, jak i stanu środowiska naturalnego. Konkurs jest ważną formą uznania i promowania ekorozwoju. Organizatorzy w szczególności dedykują go jednostkom samorządu terytorialnego oraz instytucjom i firmom realizującym procesy inwestycyjne zgodnie z zasadami ekorozwoju.

 

 

 

 
Diament miesięcznika FORBES

 

 

SZANOWNY PANIE PREZESIE,

 

W imieniu redakcji miesięcznika Forbes i firmy Dun & Bradstreet jest mi miło poinformować, że Państwa firma znalazła się w prestiżowym gronie DIAMENTÓW FORBESA 2010 – firm, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.

Lista DIAMENTÓW FORBESA opracowana została na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej wyniki finansowe oraz wartość majątku. Do wyceny wykorzystano dane uwzględniające m.in.: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, zapasów, należności oraz nakładów na inwestycje.

Specjalny Raport, w którym przedstawimy wyniki rankingu DIAMENTY FORBESA 2010 będzie dołączony do miesięcznika Forbes nr 2/2010, który ukaże się na rynku 28 stycznia 2010 r. Ranking będzie podzielony na 3 kategorie, wg poziomu przychodów w 2008 r.: 5-50 mln zł, 50-200 mln zł, powyżej 200 mln zł.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Kazimierz Krupa

Redaktor naczelny Forbes

 
Podkarpacka Nagroda Gospodarcza

 

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp z o.o w Rzeszowie

uzyskało w ramach konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2009"

nagrodę specjalną  za realizację "Programu poprawy wody pitnej dla aglomeracji rzeszowskiej".

 

Konkurs organizowany jest przez Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie  (przy współpracy z Wojewodą Podkarpackim i Marszałkiem Województwa Podkarpackiego) i nagrodzi najaktywniejsze gospodarczo firmy naszego regionu. Kryteria oceny oraz liczne grono starających się o nagrodę sprawiły, iż jest ona najważniejszym wyróżnieniem dla podkarpackiego biznesu, przyznawanym corocznie przez władze regionu, gremia gospodarcze i naukowe oraz media.

www.png.pl